KOSMETYKI 
Niepowtarzalność to cecha wiodąca kosmetyków marki COTRIL, która wywodzi się z Włoch. Jest to kwintesencja i połączenie doświadczenia oraz wiedzy, które zapewniają wszystkim klientom niepowtarzalny styl, koloryzację oraz najlepszą ochronę włosów. Asortyment marki COTRIL jest bardzo szeroki i zaspokaja każdą potrzebę wymagających klientów. Wszystkie produkty marki produkowane są w Mediolanie – dzięki laboratoriom badawczym oraz fabryce Cotril. Ponadto wszystkie produkty dystrybuowane są jedynie przez salony fryzjerskie.
Kultowa Izraelska marka Moroccanoil oferuje ekskluzywne produkty, które nie tylko sprawiają, że włosy są naturalnie miękkie  i lśniące, ale także poprawiają ich ogólny stan nie obciążając ich. Dzięki skutecznym recepturom odbudowującym i nawilżającym włosy, szybko stały się sensacją w świecie mody i stylizacji. Ich bajeczny zapach i cudowne właściwości regeneracyjne zyskały sobie sympatię wielu kobiet na całym świecie. Firma Moroccanoil tworzy produkty tylko z własnych receptur. Korzystając więc   z produktów tej marki masz do czynienia z czymś naprawdę niezwykłym.

Innowacyjna marka tworząca produkty najwyższej jakości inspirowane tym, co w naturze najlepsze. Produkty powstały w odpowiedzi Kevina na potrzeby najlepszych stylistów pracujących w branży modowej. Powstają one na bazie zrównoważonych i odnawialnych składników, zawierają czyste olejki eteryczne, wyciągi z roślin i naturalne antyoksydanty. Produkty KEVIN.MURPHY nie zawierają siarczanów ani parabenów. Wygląd zewnętrzny marki charakteryzuje się fantazyjnymi, przepięknymi opakowaniami w nowoczesnym, kolorowym wydaniu.
Copyright © 2018 Studio-Okez